ASTVIT - jedyny w Polsce nawóz płynny dokorzenny i dolistny z ochroną biologiczną w jednym!

ASTVIT W UPRAWACH TOWAROWYCH - ASTVIT JAKO NAWÓZ W AKWARYSTYCE
LIKWIDACJA GLONÓW W OCZKU WODNYM - DOKARMIANIE ROŚLIN WODNYCH
SPRAWDŹ DZIAŁ: OPINIE!

ASTVIT - z dostępnych w Polsce nawozów naturalnych i organicznych jedynie ASTVIT płynny dokarmia i zapewnia całkowitą ochronę biologiczną roślin, likwidując insekty i choroby grzybowe - do wszystkich roślin, całkowicie bez chemii, leczy, dokarmia i uodparnia, zastępuje mikoryzę, zastępuje ukorzeniacz – zalecany do produkcji ekologicznej. Zapobiega oraz likwiduje m. in. mączniaka, stonkę ziemniaczaną, zarazę ziemniaka na pomidorach, wszelkie odmiany mszyc oraz inne choroby i insekty.


*       *       *

Oferta

Jesteśmy Producentem Ekologicznego Środka Poprawiającego Właściwości Gleby ASTVIT oraz Nawozu Naturalnego ASTVIT koncentratu w proszku do rozpuszczania w wodzie oraz koncentratu w płynie zalecanego do uprawy ekologicznej - do całorocznego stosowania dla wszystkich roślin doniczkowych, orchidaceae, balkonowych, ogrodowych, trawników, iglaków, warzyw oraz upraw polowych i szklarniowych, a także do przedłużenia żywotności kwiatów ciętych. Dokarmianie roślin, likwidacja insektów i chorób grzybowych jednym produktem, bez konieczności stosowania środków ochrony roślin (fungicydów i insektycydów).

Polecam Astvit Prof dr hab O. Nowosielski z Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach.

Z przykrością zawiadamiamy, że dnia 28.03.2013r. zmarł Prof. dr hab. Olgierd Nowosielski. Jego osoba, praca i dokonania na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

ASTVIT rekomendowany jest do uprawy roślin przez śp. Prof. dr hab. Olgierda Nowosielskiego b. pracownika Wydziału Ogrodniczego WSEH oraz Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach. Zachęcamy do przeczytania i pobrania poniższych opracowań naukowych i informacji o produkcie:
REKOMENDACJA
prof. dr hab. Rocha Włodzimierza Doruchowskiego z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach

z dnia 07.07.2015r.:


"Szanowny Panie,
Pragnę pogratulować Panu wytworzenia specjalnego nawozu naturalnego, ekologicznego, jakim jest ASTVIT o wszechstronnym działaniu. Miałem okazję sam doświadczyć równoczesnego działania nawozowego i ochronnego ASTVIT'u przed chorobami odglebowymi, jak i występującymi na powierzchni roślin, czyli systemie asymilacyjnym. Dzięki ASTVIT'owi ochroniłem moje nieliczne rośliny w ogrodzie przed chorobami, m. in. winorośl, maliny, porzeczki, pomidory, selery i pory. A to co osiągnąłem w ochronie czosnku przed chorobami odglebowymi jest rewelacją. Czosnek jest zwykle porażany przez fuzariozę czosnku, niebieską zgniliznę, czarną zgniliznę, zieloną zgniliznę, białą zgniliznę i różową zgniliznę, i bakteriozę, jak również inne choroby, nie wykluczając szkodników, np. nicieni. W ciągu wegetacji nie zauważyłem żadnych przebarwień świadczących o występowaniu chorób wirusowych, mimo iż czosnek porażany jest przez wiele różnorakich wirusów. Po zbiorze czosnku przeprowadzonym 03.07.2015 jak wskazują załączone fotografie, nie było ani jednej rośliny chorej. Końce liści oczywiście zbrązowiały, jako objaw dojrzałości roślin czosnku. Przy okazji załączam zdjęcia, zakrzywionych główek czosnku na skutek krzywego sadzenia. Ząbki muszą być sadzone pionowo, piętką do dołu. ASTVIT stosowałem posypowo w rowki przed sadzeniem i płynnym ASTVIT'em zgodnie z Pana zaleceniem.

Muszę koniecznie wspomnieć, że czosnek ozimy sadzony po 25.10.2014 uprawiałem w ogrodzie działkowym, nie mając innego miejsca, nie zgodnie z wymogami agrotechniki. To jest nie zgodne, z tym co zalecałem w moich trzech wydaniach książki "Warto uprawiać czosnek". Muszę koniecznie zaznaczyć, że trzy lata z rzędu uprawiałem czosnek w tym samym miejscu. Przypominam, że oficjalny program ochrony roślin zatwierdzony przez Ministerstwo Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej nie przewiduje ochrony roślin, przed chorobami i szkodnikami. Jest to uzasadnione tym, że czosnek ma działanie wybitnie zdrowotne. Choroby i szkodniki (nicienie) są łatwo przenoszone przez zakażone ząbki czosnku podczas sadzenia i zakażoną glebę. Należy zachować pięcioletnie zmianowanie i nie uprawiać czosnku, w miejscu po uprawie roślin cebulowatych oraz innych roślin żywicielskich przenoszonych nicienie (niszczyk zjadliwy). A mianowicie po owsie, pietruszce, selerze, bobie, bobiku i ziemniakach. Szczerze życzę Panu szerokiego rozpowszechnienia tego "super" nawozu. W załączeniu oprócz czosnku dodatkowe zdjęcia malin i porzeczek.

Przesyłam serdeczne pozdrowienia.
prof. dr hab. Roch Włodzimierz Doruchowski
Emerytowany Kierownik Zakładu Genetyki i Hodowli i Biotechnologii Instytutu Ogrodnictwa"KRS 0000050135
z dopiskiem: AUGUST


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas wsparli Jakuba darowiznami oraz przekazali swój 1% podatku.
W tym roku kontynuujemy naszą akcję, gdyż pomoc z Państwa strony jest nieoceniona i przynosi efekty. Chłopczyk potrafi już samodzielnie siedzieć i staje sam na nóżkach, co jeszcze rok temu nie było możliwe. Jest radosny i zawsze uśmiechnięty, dzielnie poddaje się wszelkim zabiegom i ćwiczeniom, jednak pracy przed Nim jest jeszcze sporo. Jakub szybko rośnie, dlatego wszelkie artykuły rehabilitacyjne muszą być często wymieniane stosownie do Jego wieku, aby spełniały prawidłowo swoją funkcję. Zachęcamy do pomocy!Mam na imię Jakub.
Z powodu okołoporodowego dziecięcego porażenia mózgowego wymagam długoletniego leczenia i cierpliwej rehabilitacji, co wykonuje moja Mama z pomocą Pani rehabilitantki. Istnieje duża szansa, że będę mógł samodzielnie chodzić i pójść zdrowy fizycznie do szkoły z moimi rówieśnikami, ale wymaga to dodatkowych rehabilitacji i leczenia, za które moja Mamusia musi zapłacić. Nasze środki finansowe nie pozwalają nam na to. Dzięki wszystkim osobom, które zechciałyby pomóc, moglibyśmy spełnić nasze życiowe marzenie. Dziękujemy wszystkim za dobre serce!Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Dane do udzielania darowizny:

Bank pekao I O Wrocław:
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839

z dopiskiem:
AUGUST - darowizna

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z PRZEBIEGU LECZENIA I POSTĘPÓW JAKUBA:
1. Wykonanie ortez | 2. Postępy JakubaINFORMACJA dla ROLNIKÓW i SADOWNIKÓW - z ASTVITem możesz zaoszczędzić:

Szanowni Państwo

W związku z narastającymi podwyżkami na nawozy mineralne i likwidację z Urzędu wielu chemicznych środków ochrony roślin w uprawach towarowych polnych zbożowych, warzywnych i sadowniczych informujemy, że jesteśmy alternatywą opłacalności upraw towarowych z Środkiem Poprawiającym Właściwości Gleby produkowanym przez nas o nazwie handlowej ASTVIT, zarejestrowanym i wydanym zezwoleniem do obrotu przez Ministerstwo Rolnictwa w Warszawie pod Nr G-134/10.

Produkt posiada Świadectwo kwalifikacji produktu do stosowania w rolnictwie ekologicznym wydane przez IUNG Puławy NE/128/2010. Produkt posiada również Certyfikat jako Nawóz Naturalny ASTVIT.

ASTVIT - jako jedyny produkt z dostępnych w Polsce Nawozów Naturalnych i Organicznych jednocześnie dokarmia roślinę, jest środkiem poprawiającym właściwości gleby i zastępuje całkowitą biologiczną ochronę roślin likwidując insekty i choroby grzybowe. Jednym produktem załatwiamy w całości temat nawożenia i ochrony biologicznej.

Rolniku - do zaprawy wszystkich nasion używaj ASTVITu - polecamy na 100kg nasion 1L koncentratu płynnego ASTVIT.

~ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ~
R. Ast - Producent Ekologicznego Środka Poprawiającego Właściwości Gleby ASTVIT
oraz Nawozu Naturalnego ASTVIT zalecanego do produkcji ekologicznej


Ile chemii jest w tym co jemy? Przerażające! Ołów, kadm, azotyn, rtęć, pestycydy, wzmacniacze smaku, przeciwutleniacze, konserwanty - to prawie przepis na mieszankę wybuchową a my to codziennie jemy!


ASTVIT postać sypka - ekologiczny środek poprawiający właściwości gleby - NE/128/2010 (umieszczony w wykazie nawozów ekologicznych)
wydany przez IUNG Puławy. Dopuszczony do obrotu przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - zezwolenie Nr G-134/10

Nawóz organiczny ASTVIT płynny Dopuszczony do obrotu przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - zezwolenie Nr 299/12